Loftino to sklep meblowy, który swój asortyment opiera tylko i wyłącznie o polskie marki. W naszym asortymencie można znaleźć meble oraz dodatki w nowoczesnym stylu połączone z klasycznym drewnem. Dodatkowo wiele z nich posiada zaskakująco funkcjonalne rozwiązania.

O nas

Nazywam się Dariusz Pierzga i jako przedsiębiorca doskonale rozumiem, jak ważne jest wzajemne wsparcie, by utrzymać się na rynku konsumpcyjnym. Wraz z żoną Dominiką prowadzę także firmę zajmującą się produkcją różnego rodzaju wyrobów ze stali. Sami wiemy, jak ciężko jest się wyróżnić wśród konkurencji i znaleźć pierwszych klientów. Czynniki zewnętrzne, podwyższając koszty utrzymania przedsiębiorstwa, także nie ułatwiają prowadzenia biznesu. Właśnie dlatego chcemy wspierać inne, mniejsze manufaktury. Towarzyszy nam myśl, że najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Jeśli ktoś ma pomysł, a inny może go zrealizować, warto jest połączyć siły i osiągnąć wspólny sukces. Zależy nam na podejmowaniu współpracy z rodzinnymi oraz partnerskimi firmami. Dbanie o bliskie relacje jest jednym z najważniejszych wartości, które towarzyszą nam na co dzień. Sam osobiście wolę wybierać trwałe produkty z wysokiej jakości materiałów, by służyły na lata. Już jako nastolatek, wolałem mieć jedną, porządną parę butów, które długo nosiłem niż mieć kilka innych w tym samym czasie, dużo tańszych i gorszych gatunkowo.

Unikalność. Precyzja. Zaufanie.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą,

Dariusz Pierzga

Skąd pomysł na nazwę?

Loftino to połączenie dwóch wyrazów LOFT + INO.

„Loft” to mieszkanie urządzone w dawnym pomieszczeniu przemysłowym, np. fabryce czy magazynie. „Ino” w gwarze staropolskiej oznacza „tylko”. Początkowo, chcieliśmy sprzedawać tylko meble i dodatki w stylu loft. Po dłuższym namyśle stwierdziliśmy, że warto rozszerzyć ofertę o polski design, który ceniony jest na całym świecie. Kolorystyka marki nawiązuje do minimalizmu i prostoty, którą charakteryzuje industrialna przestrzeń, składająca się z czerni oraz drewna.

Dlaczego warto nawiązać z nami relacje?

Każdy produkt tworzony jest z niezwykłą starannością i pasją. Stawiamy na jakość i wytrzymałość wytworów oraz zadowolenie klientów. Ze względu na to, że meble oraz dodatki są tworzone własnoręcznie przez naszych dostawców, na większość zamówień trzeba poczekać nawet do 40 dni. Jednak jak mówi pewne przysłowie „na najlepsze rzeczy w życiu warto poczekać”. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom oryginalne wyposażenie wnętrza. Chcemy spełniać indywidualne potrzeby konsumentów, dlatego oferujemy personalizację mebli.

Gwarancja satysfakcji i trwałości!